Órák

Tételek száma: 6

14 K arany (Au) IWC zárt zsebóra. Dupla arany fedéllel, arany porvédővel. Jelzett tok, jelzett szerkezet. Tokszám, 462767,szerkezetszám, 43210. br 95 g, d: 54 mm. Működő, jó állapotban. / 14 K gold (Au) IWC closed pocket watch. With double gold lid, gold dust cover. Marked case, marked structure. Case number, 462767, construction number, 43210. br 95 g, d: 54 mm. Working, in good condition
10357.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
480 000 Ft
1 263,16
1 371,43
Minimális ajánlat:
480 000 Ft
Patek Philippe nyitott zsebóra jelzett számlap, jelzett szerkezet, szerkezetszám: 170030. Későbbi fém tokban. Működő, jó állapotban. d: 45 mm. / Patek Philippe open pocket watch marked dial, marked movement, movement number: 170030. In later metal case. Working, in good condition. d: 45 mm
10358.

Licitálható
Kikiáltási ár:
340 000 Ft
894,74
971,43
Minimális ajánlat:
340 000 Ft
Zsebóra. Dávid-csillagot ábrázoló spindlis ezüst (Ag) zsebóra vésett díszítéssel, rubintokkal ékítve. Matt Milton London 4207S felirattal a szerkezeten Spindlis szerkezettel felhúzó kulccsal. ezüst lánccal, . Jelzett tok, Össz br 225 g 7,5x7,5 cm Számlapon kis sérüléssel, nem működik
10359.

Licitálható
Kikiáltási ár:
260 000 Ft
684,21
742,86
Minimális ajánlat:
260 000 Ft
Omega Constellation Automatic Officially Certified Chronometer ca 1968 Cal 564 automata karóra, hibátlan számlappal, jelzett korona, eredeti bőr szíjjal, működőképes d: 36mm
10360.

Licitálható
Kikiáltási ár:
220 000 Ft
578,95
628,57
Minimális ajánlat:
240 000 Ft
Omega Seamaster Chronometer cal 751 ca 1970 férfi automata karóra, szép számlappal, Omega bőr szíjjal, eredeti koronával működőképes d: 38 mm
10361.

Licitálható
Kikiáltási ár:
220 000 Ft
578,95
628,57
Minimális ajánlat:
220 000 Ft
Omega Seamaster Cosmic automatic automata férfi karóra, 1968. cal 565 35x39 mm aranyozott acél tokkal, eredeti koronával, eredeti bőr szíjjal. Működőképes /  Omega Seamaster Cosmic Date Cal.565 Automatic Mens Watch Ref.166.026
10362.

Omega Seamaster Cosmic automatic automata férfi karóra, 1968. cal 565 35x39 mm aranyozott acél tokkal, eredeti koronával, eredeti bőr szíjjal. Működőképes / Omega Seamaster Cosmic Date Cal.565 Automatic Men's Watch Ref.166.026

Licitálható
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
421,05
457,14
Minimális ajánlat:
160 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

Őszi (43.) nagyaukció:
Megtekintés: október 28. és november 7. között;

Irodánk november 11-én hétfőn zárva tart!
Megnyert tételek átvétele: november 12-től;
Fizetési határidő: november 19;
Elszámolás: november 21-től;

Bővebb információ:
https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/
Minden másra a megszokott módon lehet licitálni szombaton 18 óráig.

  Események