cca 1930 Farkas Gyula dunaföldvári vegyeskereskedő újévi, sör-bor-kocsma art deco stílusú naptártartó reklámja, olajnyomat, dombornyomott, szignózott, szép állapotban, 34×24 cm
1910 Vinzenz Ettrich & Söhne Fachmechaniker u[nd] Grosshändler. Auszug aus dem grossen Engros-Preisbuch 1910. Über Nähmaschinen, Fahrräder, Motorräder, Autoartikel, Pneumatiks und Magnetzündungen etc. Wien, Gebrüder Stiepel-ny., 66 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált árukatalógus különféle fém alkatrészekkel és tárgyakkal pl. automobilokhoz, kerékpárokhoz, motorkerékpárokhoz, varrógépek...
Sinkó Károly (1910-1967): "Delphine" motorcsónak (Csonka János Gépgyár) prospektus terv, XX. sz. közepe körül. Benne pauszpapíros melléklettel. Színes nyomat, papír, jelzett a nyomaton, a prospektus hátán kis sérüléssel, a borítón kis kopásnyomokkal, 24,5x11,5 cm, kihajtva: 34,5x24,5 cm
cca 1920 K. Sávely Dezső (1868-1938): "Mi az örök házibéke Franck és kávé szövetsége." Franck kávépótlék reklám, Bp., Klösz Gy.-ny., az egyik felső sarkán apró hiánnyal, 17x11 cm
1909 A Divat Szalon zseb-naptára 1909. évre. Szecessziós díszesen litografált összehajtható zsebnaptár / kártyanaptár. Az első képen, a Ferenciek tere, a Klotild-paloták, az Erzsébet-híd és a Belvárosi plébániatemplom képével, utána 4 képen nőalakokkal, az utolsón zenélő puttóval és "Boldog Újévet" felirattal. Berlin, W. Hagelberg. A.G.-ny. két kép leszakadt, de ezt leszámítva jó állapotban, 13x7 ...
1941 Csonka János Gépgyára Rt. Motor alkatrész és javítási árjegyzék 1941. Bp., 1941., (Koncz János-ny.), II+28 p. Haránt-alakú spirálkötés,jó állapotban. Többek közt BMW, Chevrolet, Citroen, Fiat, Ford, Horch, Lang Diesel (Láng-Diesel), Mávag, Mercedes-Benz, Opel, Rába-Krupp, Renault, Skoda, Audi, stb. márkák és típusok adataival.
1912 Umrath és Társa Budapest. Mezőgazdasági gépek és lokomobilok. Árjegyzék 236. sz. 1912. 1. sz. Bp.,(1912),Umrath és Társa, 96 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, 2. és 3. oldalak között kissé sérült kötéssel.
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Aktuális híreink
Őszi (43.) nagyaukció:
Megtekintés: október 28. és november 7. között;
Irodánk november 11-én hétfőn zárva tart!
Megnyert tételek átvétele: november 12-től;
Fizetési határidő: november 19;
Elszámolás: november 21-től;
Bővebb információ:
https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/
Minden másra a megszokott módon lehet licitálni szombaton 18 óráig.