16525.
43. Nagyaukció maradékeladás
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
16 000 Ft
Magyar Népzene Tára V. Siratók. Sajtó alá rendezte: Kiss Lajos és Rajeczky Benjamin. Academia Scientiarium Hungarica. Corpus Musicae Popularis Hungaricae V. Bp., 1966., Akadémiai Kiadó, 1138+2 p. +13 (fekete-fehér képtáblák, kétoldalasak) t. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, szakadt kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.