~1930. "Vármegyék és Városok Országos Mentőegyesülete - Budapest" aranyozott, zománcozott bronz gomblyukjelvény "ARKANZAS BUDAPEST" gyártói jelzéssel (50mm) T:XF zománchibák / Hungary ~1930. "National Rescue Society of Counties and Towns - Budapest" gilt, enamelled bronz buttonhole badge with makers mark "ARKANZAS BUDAPEST" (50mm) C:XF enamel errors HV 1647.
1933. "Gödöllő Jamboree - Hutter és Lever R.T. Budapest" bronz cserkész jelvény, kézírásos megjegyzéssel melyben egy Dr. Csinády Gerő cserkészparancsnok által felbocsátott és Báró Kray Erzsébet által megtalált léggömbről esik szó (40mm) T:AU / Hungary 1933. "Gödöllő Jamboree - Hutter és Lever R.T. Budapest" bronze Boy Scout's badge (40mm) C:AU
~1940. "Hungária SC" zománcozott bronz gomblyukjelvény kék és sárga zománccal. A Hungária Sport Clubot 1921-ben alapították színeik pedig a piros-fehér, később a piros-fekete voltak. A kék-sárga színeket csak egy rövid ideig (vagy hivatalosan nem is) viselték, erről eltérőek a források. A klub 1941-ben jutott fel az NB II-be, ahol egészen a háború miatt félbeszakadó szezonig maradt is. Az újraszer...
1947. "Európai Vasutas Football Bajnokság Budapest 1947" zománcozott jelvény, nemzetiszín szalagon, szalagba "SAJTÓ" felirat nyomva, a szalag hátoldalán "BOCZÁN KÁROLY" gyártói matricával (21x17mm) T:XF / Hungary 1947. "European Railway Football Championship Budapest 1947" enamel badge, national color ribbon, "PRESS" printed on the ribbon, "BOCZÁN KÁROLY" manufacturer's sticker on the back (21x17m...
1952. "Rákosi Mátyás Tanulmányi Érdemérem" peremen jelzett aranyozott Ag kitüntetés, "PV" verdejellel. Csak 32 adományozás! T:AU,XF ph., erős patina R! / Hungary 1952. "Mátyás Rákosi Merit Medal for Study" gold plated Ag decoration, hallmark and "PV" mint mark on the edge. Only 32 awards! C:AU,XF edge error, strong patina R! NMK 584.
1956. "Országos Mezőgazdasági Kiállítás" aranyozott, zománcozott bronz jelvény eredeti, "Országos Mezőgazdasági Kiállítás, Budapest 1956" dísztokban (40x40mm) T:AU apró zománchiba / Hungary 1956. "Országos Mezőgazdasági Kiállítás (National Agricultural Exhibition)" gilt, enamelled bronze badge in original hardcase (40x40mm) C:AU small enamel error