1892. "Ferenc József 25 éves koronázási emlék érem" kétoldalas aranyozott fém érem füllel. "Ő-FELSÉGE I. FERENCZ JÓZSEF LEGMAGASSABB URUNK KIRÁLYUNK MEGKORONÁZTATÁSÁNAK NEGYED SZÁZADOS JUBILEUMÁRA. 1867-1892 JUNIUS 8. / EMLÉK ÉREM" (36,5mm) T:AU Hungary 1892. "25th Anniversary of Franz Joseph Coronation" double-sided gilt metal medallion with ear (36,5mm) C:AU