Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1939. "A Felvidék visszacsatolásának emlékére / A Magyar Éremművészeti Egyesület 1939" bronz emlékérem (91mm) T:XF patina / Hungary 1939. " Commemorating the reunification with Upper Hungary / The Hungarian Medal Art Society 1939" bronze commemorative medal. Sign.: Sándor Boldogfai Farkas (91mm) C:XF patina
TP 431., Adamo ÉKE35