Arató Gyula (1898-1969) 1943. "Mátyás Király Sportév 1943" hadifém plakett, eredeti dísztokban (80x40mm) T:AU,XF oxidáció / Hungary 1943. "Mátyás Király Sportév 1943 (King Matthias I Sports Year)" war metal medallion in original case (80x40mm) C:AU,XF corrosion
Asszonyi Tamás (1942-) 1993. "Szakszervezeti Művészeti-Kulturális Díj" kétoldalas, öntött bronz plakett "Grétsy Lászlónak" gravírozással. Grétsy László (1932-2024) magyar nyelvész, főiskolai tanár, televíziós személyiség, a nyelvművelés kiemelkedő alakja (97mm) T:AU / Hungary 1993. "Szakszervezeti Művészeti-Kulturális Díj (Trade Union Art-Cultural Award)" double-sided, cast bronze plaque with "Gré...
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1902. "József nádor ispán - Gróf Széchényi Ferencz - A Magyar Nemzeti Múzeum 100 éves fennállásának emlékére 1802-1902" egyoldalas bronz plakett (75x50mm) T:AU,XF / Hungary 1902. "József nádor ispán - Gróf Széchényi Ferencz - A Magyar Nemzeti Múzeum 100 éves fennállásának emlékére 1802-1902" one-sided bronze plaque commemorating the 100th Anniversary of the Hungarian Nati...
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1902. "Samassa József egri érsek pappá szentelésének 50. jubileuma" bronz emlékérem (56mm) T:AU,XF / Hungary 1902. "50th Jubilee medallion of archbishop Samassa from Eger" bronze commemorative medallion. Sign.: Beck Ö. Fülöp (56mm) C:AU,XF HP 804.
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1901. "Korányi Frigyes doktorrá avatásának 50. évfordulója" aranyozott bronz emlékérem. "FRIDERICO KORÁNYI DE TOLCSVA PER LVSTRA X MED DOCTORI CRATI DISCIPVLI D D D / AEGROTIS SALVS MDCCCLI MDCCCCI" (70mm) T:AU / Hungary 1901. "50th Doctor Jubilee of Frigyes Korányi" gilt bronze commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (70mm) C:AU HP 791.
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1906. "Gyulai Pál születése 80-ik évfordulójára a műbarátok köre 1906" bronz emlékplakett (74,5x77mm) T:XF ph. / Hungary 1906. "Gyulai Pál születése 80-ik évfordulójára a műbarátok köre 1906 (For the 80th Anniversary of birth of Pál Gyulai)" bronze commemorative plaque. Sign.: Beck Ö. Fülöp (74x76,5mm) C:XF edge error HP.: 838
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1907. "Tisza István gróf" egyoldalas bronz plakett (76x54mm) T:XF kis patina, több kis ph., hátlapon több kis ü. / Hungary 1907. "Tisza István gróf" one-sided bronze plaque. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (76x54mm) C:XF small patina, multiple edge errors, some small on dings on the backside HP 866.
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1907. "Zsolnay Miklós / A pécsi 1907. évi Mező- és Erdőgazdasági Ipari és Művészeti Orsz. Kiállítás" kétoldalas bronz plakett (85x59mm) T:AU,XF / Hungary 1907. "Miklós Zsolnay / National Exhibiton of 1907 in Agriculture, Forestry and Industry at Pécs" double-sided (85x59mm) C:AU,XF HP 870.
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1907. "Samassa József egri érsek" kétoldalas bronz emlékérem. "IOSEPHVS CARDINALS SAMASSA ARCHIEPISCOPVS AGRIENSIS" (56mm) T:AU small ph., kis karc / Hungary 1907. "Archbishop Samassa from Eger" double-sided commemorative bronze medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (56mm) C:AU small edge error, small scratch HP 863.