Beck Ö. Fülöp (1873-1945) ~1908. "MIKES KELEMEN EMLÉKÉNEK AJÁNLOM EZT A MVNKÁMAT" egyoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem (72,43g/0.950/60mm) T:AU / Hungary ~1908. "MIKES KELEMEN EMLÉKÉNEK AJÁNLOM EZT A MVNKÁMAT (I offer my work to the memory of Kelemen Mikes)" one-sided Ag commemorative medallion with hallmark on edge (72,43g/0.950/60mm) C:AU HP 859.variáns
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1912. "EMINENTISSIMO ARCHIPRAESVLI SVO JOSEFO CARDINALI SAMASSA MVNERIS SACRA SEXAGENARIA CELEBRANTI MDCCCLII-MCMXII DEVOTO.AC.GRATO.ANIMO.DICAT.METROP.CAPIT.AGRIENSE (Samassa József egri érsek gyémántmiséje emlékére)" egyoldalas bronz plakett (70x52mm) T:AU,XF / Hungary 1912. To the memory of the mourning mass of József Samassa Archbishop of Eger, one-sided bronze plaque...
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1928. "Ady Endre emlékének a ,,Nyugat'' / ,,Repülj hajóm..... Rajtad a holnap hőse'' " bronz emlékérem (66mm) T:AU,XF / Hungary 1928. "The 'Nyugat' for the Memory of Endre Ady" bronze commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (66mm) C:XF HP 986.
Berán Lajos (1883-1943) 1915. "AVITA INCLYTAE HVNGARORVM GENTIS OMNIA VINCIT 1914-1915" egyoldalas, öntött bronz plakett az I. világháború kitörésének első évfordulóján (94mm) T:XF / 1915. "AVITA INCLYTAE HVNGARORVM GENTIS OMNIA VINCIT 1914-1915" one-sided cast bronze plaque on the one year anniversary of the outbreak of World War I. Sign.: Lajos Berán (94mm) T:XF HP: 1166.
Berán Lajos (1882-1943) 1921. "A Magyar Numizmatikai Társulat húsz éves fennállása emlékére - Gr. Dessewffy Miklós - 1921 - Dr. Réthy László / Szentgáli Károly - Kilényi Hugó - Dr. Zimmermann Lajos - Dr. Gohl Ödön" aranyozott bronz kétoldalas emlékérem (70mm) T:XF kopott aranyozás / Hungary 1921. "A Magyar Numizmatikai Társulat húsz éves fennállása emlékére - Gr. Dessewffy Miklós - 1921 - Dr. Réth...
Berán Lajos (1882-1943) 1922. Kétoldalas bronz plakett Gróf székhelyi Majláth Gusztáv Károly erdélyi püspök portréjával "GVSTAVVS CAROLVS E COMITIB, S, MAJLÁTH DE SZÉKHELY EPISCOPVS TRANSSYLVANIENSIS 1897-1922 / IN MEMORIAM QVINQVELYSTRORVM IN CATHEDRA EPSICOPALI TRANSSYLVANIENSI FELICITER COMPLETORVM CLERVS DIOCECESANVS" (83x54mm) T:XF patina, ph / Hungary 1922. Double-sided bronze plaque depict...
Berán Lajos (1882-1943" 1929. "Ha Isten velünk - Kicsoda ellenünk 1929 / Bethlen Gábor halála 300-adik évfordulójának emlékére" kétoldalas bronz emlékérem (47mm) T:AU,XF patina / Hungary 1929. Commemorative medallion 300th year of the death of Gábor Bethlen "Ha Isten velünk - Kicsoda ellenünk 1929 / Bethlen Gábor halála 300-adik évfordulójának emlékére" double-sided bronze commemorative medallion ...