Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek

Tételek száma: 54

1852B 20kr Ag "Ferenc József" T:AU / Hungary 1852B 20 Kreuzer Ag "Franz Joseph" C:AU Adamo M11
30157.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
10

1868GYF 1Ft Ag "Ferenc József / Angyalos címer" Gyulafehérvár T:AU,XF kis karc / Hungary 1868GYF 1 Forint Ag "Franz Joseph" Alba Iulia C:AU,XF small scratch Adamo M15
30158.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
98,45
108,57

1892KB 1f bronz Körmöcbánya T:VF ph, ü. / Hungary 1892KB 1 Fillér bronze Kremnitz C:VF edge error, ding Adamo K1
30159.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
56,99
62,86

1892KB 2f bronz Körmöcbánya (3,23g) T:F ü. / Hungary 1892KB 2 Fillér bronze Kremnitz (3,23g) C:F ding  Adamo K2
30160.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

1896KB 1K Ag "Millennium" eredeti, dombornyomott, kék színű, aranyozott feliratú "Millenniumi Koronaérem - 1896" díszdobozban T:XF / Hungary 1896KB 1 Korona Ag "Millennium" in original, embossed blue case with gilt letters C:XF  Adamo K5.2
30161.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
207,25
228,57
20

1896KB 1K Ag "Millennium" eredeti, dombornyomott, barna színű "Millenniumi Koronaérem - 1896" díszdobozban T:XF patina, kis ph, a tok kopott /  Hungary 1896KB 1 Korona Ag "Millennium" in original, embossed, brown case C:XF patina, small edge error, worn case Adamo K5.2
30162.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
171,43

1907KB 5K Ag "Ferenc József koronázásának 40. évfordulója" U.P jelzéssel, Artex-veret T:UNC / Hungary 1907KB 5 Korona Ag "40th Anniversary of the Coronation of Franz Joseph I" Kremnitz, Artex restrike with "U.P." mark C:UNC  Adamo K7.1
30163.

Kikiáltási ár:
160 000 Ft
414,51
457,14

1913KB 1K Ag "Ferenc József" Körmöcbánya (5,00g) T:AU / Hungary 1913KB 1 Korona Ag "Franz Joseph" Kremnitz (5,00g) C:AU Adamo K5.1
30164.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
362,69
400,00

1914KB 2K Ag "Ferenc József" (10g) T:AU,XF Hungary 1914KB 2 Korona Ag "Franz Joseph" (10g) C:AU,XF Adamo K6, Unger III 1494, Huszár 2202., Krause KM# 493
30165.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
181,35
200,00

1900KB 2f bronz Körmöcbánya (3,38g) T:VF,F Hungary 1900KB 2 Fillér bronze Kremnitz (3,38g) C:VF,F  Adamo K2
30166.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,63
114,29

1935. 2P Ag "Pázmány" + 2P Ag "Rákóczi" + 1936. 2P Ag "Liszt Ferenc" - "Pázmány-sor" T:AU kis ph és karc / Hungary 1935. 2 Pengő Ag "Pázmány" + 2 Pengő Ag "Rákóczi" + 1936. 2 Pengő Ag "Liszt Ferenc" - "Pázmány-series" C:AU small edge error and scratch Adamo P7.1, P7.2, P7.3
30167.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
72,54
80,00

1935. 2P Ag "Pázmány" + 1935. 2P Ag "Rákóczi" + 1936. 2P Ag "Liszt" 2010-ben kiadott utánveret sor eredeti, kopott dísztokban, tanúsítvánnyal (11g/0.999/27mm) T:UNC / Hungary 1935. 2 Pengő Ag "Pázmány" + 1935. 2 Pengő Ag "Rákóczi" + 1936. 2 Pengő Ag "Liszt" restrike set from 2010 in original, worn case, with certificate (11g/0.999/27mm) C:UNC
30168.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft