300 000 Ft
1916-1918. "Ferenc József-rend tisztikeresztje hadidíszítménnyel kisdíszítménye" karikán jelzett, aranyozott bronz kitüntetés mellszalaggal, "WILH. KUNZ WIEN" gyártói jelzéssel, eredeti tokban T:AU,XF / Hungary 1916-1918. "Order of Franz Joseph, Small decoration of the Officier's Cross" gilt bronze decoration hallmarked on the ring, with ribbon, with "WILH. KUNZ WIEN" makers mark, in original case C:AU,XF NMK 204., Ortner-Ludwigstorff Part I/ Vol 2. 346.p., 353.p.