22 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "VIRIBUS-UNITIS" peremen jelzett Ag háborús propaganda emlékérem. Szign.: A. Galambos (17,74g/0.990/34mm) T:AU,XF patina, ph, karc / Austro-Hungarian Monarchy 1914. "VIRIBUS-UNITIS" marked Ag military propaganda medallion. Sign.: A. Galambos (17,74g/0.990/34mm) C:AU,XF patina, edge error, scratch