Osztrák-Magyar Monarchia 1869-1914. "Koronás Arany Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" aranyozott, zománcozott kitüntetés mellszalaggal T:XF kis zománchiba Austro-Hungarian Monarchy 1869-1914. "Golden Merit Cross with the Crown on war ribbon" gold plated, enamelled decoration with ribbon C:XF small enamell error NMK 213.
1869-1914. "Arany Érdemkereszt vörös szalagon" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, a karikán "ROZET & FISCHMEISTER WIEN" gyártó jelzéssel és csillag beütéssel T:AU / Hungary 1869-1914. "Golden Merit Cross on red ribbon" gilt, enamelled bronze decoration on ribbon, with "ROZET & FISCHMEISTER WIEN" maker's mark and star mark on the suspension ring C:AU NMK 217., Ortner-Ludwigstorf...
1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott bronz kitüntetés hadiszalagon. Eredeti "K.u.K. Kammer-Juweliere - Rothe & Neffe Wien" dísztokban T:AU,XF Austro-Hungarian Monarchy 1890. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon with swords (Signum Laudis)" gold plated bronze decoration with ribbon. In original "K.u.K. Kammer-Juweliere - Rothe & Neffe Wien"...
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" és "Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST)" aranyozott bronz kitüntetések eredeti mellszalaggal (2xklf) T:XF aranyozás lekopott / Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" and "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" bronze decorations wit...
Osztrák-Magyar Monarchia 1884. "Vaskorona Rend III. osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal, 3. típus" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, gyártói jelzés és fémjel nélkül T:XF kis zománchibák / Austro-Hungarian Monarchy 1884. "Order of the Iron Crown, 3rd Class, with a war decoration and swords, 3rd model" enamelled, gilt bronze decoration with ribbon, without makers mark and ha...
1914-1918. I. világháborús katonai hagyaték, benne: 1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem, ismételt adományozás" bronz kitüntetés eredeti mellszalagon, ismétlőpánttal. Szign.: Tautenhayn + 1916. "Károly-csapatkereszt" hadifém kitüntetés mellszalagon + 1918. "Károly Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott bronz kitüntetés, eredeti mellszalagon, kardokkal, német nyel...
1914. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremén jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon. Szign.: Leisek T:XF,VF ph. / Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration, hallmarked on the edge, with original ribbon. Sign: Leisek C:XF,VF edge error NMK 129.
1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:XF / Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration without hallmark on the edge, with original ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF edge error NMK 133.
1916-1918. "Ferenc József-rend tisztikeresztje hadidíszítménnyel kisdíszítménye" karikán jelzett, aranyozott bronz kitüntetés mellszalaggal, "WILH. KUNZ WIEN" gyártói jelzéssel, eredeti tokban T:AU,XF / Hungary 1916-1918. "Order of Franz Joseph, Small decoration of the Officier's Cross" gilt bronze decoration hallmarked on the ring, with ribbon, with "WILH. KUNZ WIEN" makers mark, in original case...
1917. "Károly Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott bronz kitüntetés, eredeti mellszalagon, kardokkal. Szign.: Kautsch T:XF / Hungary 1917. "Bronze Militarty Order of Merit on wartime ribbon" gilt bronze decoration, with original ribbon, with swords. Sign.: Kautsch C:XF NMK.: 327.
1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF enyhén kopott ezüstözés / Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated bronze decoration with original ribbon C:XF lightly worn silvering NMK 418.
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Aktuális híreink
Őszi (43.) nagyaukció:
Megtekintés: október 28. és november 7. között;
Irodánk november 11-én hétfőn zárva tart!
Megnyert tételek átvétele: november 12-től;
Fizetési határidő: november 19;
Elszámolás: november 21-től;
Bővebb információ:
https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/
Minden másra a megszokott módon lehet licitálni szombaton 18 óráig.