Militária

Tételek száma: 50

1938-1939. "Felvidéki Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon, névre szóló, kitöltött viselői igazolvánnyal, a "M. Kir. Szent István III. honvéd gyalogezred parancsnokság" pecsétjével, 1939-es dátummal T:AU / Hungary 1938-1939. "Upper Hungary Medal" bronze decoration with ribbon, with bearer card which was overprinted by the "M. Kir. Szent István III. honvéd gyalogezred parancsnokság" dated in 1939. C:AU NMK 427.
30502.

1938-1939. "Felvidéki Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon, névre szóló, kitöltött viselői igazolvánnyal, a "M. Kir. Szent István III. honvéd gyalogezred parancsnokság" pecsétjével, 1939-es dátummal T:AU / Hungary 1938-1939. "Upper Hungary Medal" bronze decoration with ribbon, with bearer card which was overprinted by the "M. Kir. Szent István III. honvéd gyalogezred parancsnokság" dated in 19...

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
56,99
62,86
Eladási ár:
22 000 Ft

Montenegró ~1900. "Danilo herceg rend II./III. osztálya" jelzett, zománcozott Ag kitüntetés szalag nélkül. Jelzés a koronát tartó karikán és a fülön is, az eredeti hajlított nyakszalagtartó karikával , valamint "VM (Vinc Mayer)" gyártói jelzés. (50x78mm) T:XF kis zománchiba /  Montenegro ~1900. Order of Prince Danilo 2nd/3rd class" hallmarked, enamelled Ag decoration without ribbon. Marked on crown suspension ring and the ear of the cross, with the original bent neckribbon holder ring, also with "VM (Vinc Mayer)" makers mark. (50x78mm) C:XF small enamell error
30503.

Montenegró ~1900. "Danilo herceg rend II./III. osztálya" jelzett, zománcozott Ag kitüntetés szalag nélkül. Jelzés a koronát tartó karikán és a fülön is, az eredeti hajlított nyakszalagtartó karikával , valamint "VM (Vinc Mayer)" gyártói jelzés. (50x78mm) T:XF kis zománchiba / Montenegro ~1900. Order of Prince Danilo 2nd/3rd class" hallmarked, enamelled Ag decoration without ribbon. Marked on crow...

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
320 000 Ft
829,02
914,29

  Kosárba
  Eltávolítás
Oszmán Birodalom ~1900. "Medzsid Rend IV. osztályának csillaga" zománcozott, jelzetlen Ag csillag, medalion hátoldalán gyártói jelzés, mellszalag és félhold felfüggesztés nélkül (58mm) T:XF,VF k., patina /  Ottoman Empire ~1900. "Order of Medjidie, Star of 4th Class" enamelled, unmarked Ag star, Turkish makers mark on back of the medalion, without ribbon and crescent moon suspension (58mm) C:XF,VF scratch,patina
30504.

Oszmán Birodalom ~1900. "Medzsid Rend IV. osztályának csillaga" zománcozott, jelzetlen Ag csillag, medalion hátoldalán gyártói jelzés, mellszalag és félhold felfüggesztés nélkül (58mm) T:XF,VF k., patina / Ottoman Empire ~1900. "Order of Medjidie, Star of 4th Class" enamelled, unmarked Ag star, Turkish makers mark on back of the medalion, without ribbon and crescent moon suspension (58mm) C:XF,VF...

Megvehető
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
207,25
228,57

  Kosárba
  Eltávolítás
Orosz Birodalom / Krím 1855. "Szevasztopol elfoglalásának emlékére - 1855.09.11." bronz emlékérem. Szign.: Roubineau (3,60g/23mm) T:XF / Russia / Crimea 1855. "To Commemorate the Capture of Sevastopol - 11.09.1855" bronze commemorative medallion. Sign.: Roubineau (3,60g/23mm) C:XF
30505.

Megvehető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71

  Kosárba
  Eltávolítás
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. "Gott wird uns zum siege helfen" az I. Világháború kitörése után a győzelemért imádkozó uralkodót, Ferenc Józsefet ábrázoló egyoldalas, jelzett Ag plakett. Szign.: Weinberger (141,03g/0.900/70x61mm) T:AU / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. "Gott wird uns zum siege helfen" one-sided, hallmarked Ag plaque depicting the praying sovereign, Franz Joseph after the breakout of World War I. Sign.: Weinberger. (141,03g/0.900/70x61mm) C:AU
30506.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. "Gott wird uns zum siege helfen" az I. Világháború kitörése után a győzelemért imádkozó uralkodót, Ferenc Józsefet ábrázoló egyoldalas, jelzett Ag plakett. Szign.: Weinberger (141,03g/0.900/70x61mm) T:AU / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. "Gott wird uns zum siege helfen" one-sided, hallmarked Ag plaque depicting the praying sovereign, Franz Joseph after the ...

Megvehető
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
414,51
457,14

  Kosárba
  Eltávolítás
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "VIRIBUS-UNITIS" peremen jelzett Ag háborús propaganda emlékérem. Szign.: A. Galambos (17,74g/0.990/34mm) T:AU,XF patina, ph, karc /  Austro-Hungarian Monarchy 1914. "VIRIBUS-UNITIS" marked Ag military propaganda medallion. Sign.: A. Galambos (17,74g/0.990/34mm) C:AU,XF patina, edge error, scratch
30507.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14
Eladási ár:
22 000 Ft

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914. "Szurmay Hadseregcsoport Uzsok" jelzett Ag nyolcszögletes plakett szignóval. "SZURMAY HADSEREGCSOPORT UZSOK / EGY ISTENEM EGY KIRÁLYOM EZÉRT HALOK, AZT IMÁDOM" (100,47g/0.990/83x53mm) T:XF / Austro-Hungarian Monarchy ~1914. "Szurmay Army Group Uzsok" hallmarked Ag plaque with makers mark (100,47g/0.990/83x53mm) C:XF
30508.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86
Eladási ár:
50 000 Ft

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. "A Magyar Királyi Budapesti 30. Honvéd Gyalogezred - Dicsőséges és Győzedelmes Harczai Emlékére 1914-1915-1916" ovális jelzetlen Ag medál. Szign.: Körmendi Frim Jenő (26,70g/54x33mm) T:XF szennyeződés /  Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. "30th Honved Infantry Regiment 1914-1915-1916" oval unmarked Ag medallion. Sign.: Jenő Körmendi Firm (26,70g/54x33mm) C:XF dirt on it
30509.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. "A Magyar Királyi Budapesti 30. Honvéd Gyalogezred - Dicsőséges és Győzedelmes Harczai Emlékére 1914-1915-1916" ovális jelzetlen Ag medál. Szign.: Körmendi Frim Jenő (26,70g/54x33mm) T:XF szennyeződés / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. "30th Honved Infantry Regiment 1914-1915-1916" oval unmarked Ag medallion. Sign.: Jenő Körmendi Firm (26,70g/54x33mm) C:XF ...

Megvehető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71

  Kosárba
  Eltávolítás
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Conrad von Hötzendorf / 1914-1915" kétoldalas bronz emlékérem "K.F.A." gyártói jelzéssel. Szign.: A. Hartig (64mm) T:AU / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Conrad von Hötzendorf / 1914-1915" bronze double-sided medallion with "K.F.A." maker's mark. Sign: A. Hartig (64mm) C:AU
30510.

Megvehető
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
56,99
62,86

  Kosárba
  Eltávolítás
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Eduard von Böhm-Ermolli tábornok" kétoldalas bronz emlékérem "K.F.A." gyártói jelzéssel. Szign.: O. Thiede (64mm) T:AU,XF / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "General der Kavallerie Eduard von Böhm Ermolli Komandand der k.u.k. 2. Armee / Karpathen 1915" bronze double-sided medallion with "K.F.A." maker's mark. Sign: O. Thiede (64mm) C:AU,XF Hauser 7232.
30511.

Megvehető
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
36,27
40,00

  Kosárba
  Eltávolítás
Ausztria ~1915. "Károly Ferenc József főherceg / Osztrák flotta - Hadsegélyező Hivatal" vert bronz emlékérem (60mm) és utánöntött verziója (58mm), mindkettő "A. HARTIG" gyártói jelzéssel T:AU / Austria ~1915. "Erzherzog Karl Franz Josef / Österreichischer Flottenverein - Kriegsfürsorge" minted bronze medallion (60mm) and cast version (58mm), both with "A. HARTIG" maker's mark C:AU
30512.

Megvehető
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86

  Kosárba
  Eltávolítás
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Svetozar Borojević, az Isonzó-hadsereg parancsnoka" kétoldalas bronz emlékplakett. Szign.: G. Herrmann (71x48mm) T:AU / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Svetozar Boroevic / Commander of the Isonzo front" commemorative bronze plaque. "GdJ.v.BOROEVIĆ / ISONZO-ARMEE 1915" Sign: G. Herrmann (71x48mm) C:AU
30513.

Megvehető
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
171,43

  Kosárba
  Eltávolítás

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

Őszi (43.) nagyaukció:
Megtekintés: október 28. és november 7. között;

Irodánk november 11-én hétfőn zárva tart!
Megnyert tételek átvétele: november 12-től;
Fizetési határidő: november 19;
Elszámolás: november 21-től;

Bővebb információ:
https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/
Minden másra a megszokott módon lehet licitálni szombaton 18 óráig.

  Események