1938-1939. "Felvidéki Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon, névre szóló, kitöltött viselői igazolvánnyal, a "M. Kir. Szent István III. honvéd gyalogezred parancsnokság" pecsétjével, 1939-es dátummal T:AU / Hungary 1938-1939. "Upper Hungary Medal" bronze decoration with ribbon, with bearer card which was overprinted by the "M. Kir. Szent István III. honvéd gyalogezred parancsnokság" dated in 19...
Montenegró ~1900. "Danilo herceg rend II./III. osztálya" jelzett, zománcozott Ag kitüntetés szalag nélkül. Jelzés a koronát tartó karikán és a fülön is, az eredeti hajlított nyakszalagtartó karikával , valamint "VM (Vinc Mayer)" gyártói jelzés. (50x78mm) T:XF kis zománchiba / Montenegro ~1900. Order of Prince Danilo 2nd/3rd class" hallmarked, enamelled Ag decoration without ribbon. Marked on crow...
Oszmán Birodalom ~1900. "Medzsid Rend IV. osztályának csillaga" zománcozott, jelzetlen Ag csillag, medalion hátoldalán gyártói jelzés, mellszalag és félhold felfüggesztés nélkül (58mm) T:XF,VF k., patina / Ottoman Empire ~1900. "Order of Medjidie, Star of 4th Class" enamelled, unmarked Ag star, Turkish makers mark on back of the medalion, without ribbon and crescent moon suspension (58mm) C:XF,VF...
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. "Gott wird uns zum siege helfen" az I. Világháború kitörése után a győzelemért imádkozó uralkodót, Ferenc Józsefet ábrázoló egyoldalas, jelzett Ag plakett. Szign.: Weinberger (141,03g/0.900/70x61mm) T:AU / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. "Gott wird uns zum siege helfen" one-sided, hallmarked Ag plaque depicting the praying sovereign, Franz Joseph after the ...
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914. "Szurmay Hadseregcsoport Uzsok" jelzett Ag nyolcszögletes plakett szignóval. "SZURMAY HADSEREGCSOPORT UZSOK / EGY ISTENEM EGY KIRÁLYOM EZÉRT HALOK, AZT IMÁDOM" (100,47g/0.990/83x53mm) T:XF / Austro-Hungarian Monarchy ~1914. "Szurmay Army Group Uzsok" hallmarked Ag plaque with makers mark (100,47g/0.990/83x53mm) C:XF
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. "A Magyar Királyi Budapesti 30. Honvéd Gyalogezred - Dicsőséges és Győzedelmes Harczai Emlékére 1914-1915-1916" ovális jelzetlen Ag medál. Szign.: Körmendi Frim Jenő (26,70g/54x33mm) T:XF szennyeződés / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. "30th Honved Infantry Regiment 1914-1915-1916" oval unmarked Ag medallion. Sign.: Jenő Körmendi Firm (26,70g/54x33mm) C:XF ...
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Eduard von Böhm-Ermolli tábornok" kétoldalas bronz emlékérem "K.F.A." gyártói jelzéssel. Szign.: O. Thiede (64mm) T:AU,XF / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "General der Kavallerie Eduard von Böhm Ermolli Komandand der k.u.k. 2. Armee / Karpathen 1915" bronze double-sided medallion with "K.F.A." maker's mark. Sign: O. Thiede (64mm) C:AU,XF Hauser 7232.
Ausztria ~1915. "Károly Ferenc József főherceg / Osztrák flotta - Hadsegélyező Hivatal" vert bronz emlékérem (60mm) és utánöntött verziója (58mm), mindkettő "A. HARTIG" gyártói jelzéssel T:AU / Austria ~1915. "Erzherzog Karl Franz Josef / Österreichischer Flottenverein - Kriegsfürsorge" minted bronze medallion (60mm) and cast version (58mm), both with "A. HARTIG" maker's mark C:AU
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Aktuális híreink
Őszi (43.) nagyaukció:
Megtekintés: október 28. és november 7. között;
Irodánk november 11-én hétfőn zárva tart!
Megnyert tételek átvétele: november 12-től;
Fizetési határidő: november 19;
Elszámolás: november 21-től;
Bővebb információ:
https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/
Minden másra a megszokott módon lehet licitálni szombaton 18 óráig.