Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "FORTISSIMI EXERCITVS CONFOEDERATORVM DVCIBVS DE FALKENHAYN ET DE ARZ GRATAM IN MEMORIAM CIVITAS LIBERA REGIA MAROS-VÁSÁRHELY / IN MEMORIAM TRANSYLVANIAE AB IMMANI HOSTE VALACHO LIBERATAE - ANNO ALVTIS MDCCCCXVI" kétoldalas, fém plakett, jelzetlen Telcs Ede (65x55mm) T:AU / Austro-Hungarian Monarchy 1916. "FORTISSIMI EXERCITVS CONFOEDERATORVM DVCIBVS DE FALKENHAYN ET...
1942. "1942 Karácsony / M. Kir. Honvéd Gépkocsiszertártól hadbavonultak hozzátartozóinak karácsonya 1942. XII. 2[3]" kétoldalas hadifém emlékplakett. Szign.: Gebinger (55x74mm) T:XF ph., a dátum egyik számjegye lekaparva / Hungary 1942. "Christmas 1942 / Christmas of the families of soldiers of the Hungarian Royal Honvéd Veichle Depot" double-sided war metal plaque. Sign.: Gebinger (55x74mm) C:XF ...
1942. "Ukrajnai síkiképzés emlékére" egyoldalas hadifém katonai sport emlékérem (49x69mm) T:AU kis oxidáció / Hungary 1942. "In memory of the ski training in Ukraine" one-sided war metal military sports plaque (49x69mm) C:AU small corrosion
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914. Zománcozott bronz zászló alakú patrióta jelvény "MORZSÁNYI J. BUDAPEST ESKÜ ÚT 6." gyártói jelzéssel (21x14mm) T:XF Austro-Hungarian Monarchy ~1914. Enamelled bronze flag-shaped patriotic badge with makers mark "MORZSÁNYI J. BUDAPEST ESKÜ ÚT 6." (21x14mm) C:XF
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Ferenc József / Karácsony a harcztéren 1915" ezüstözött bronz emlékérem füllel. Szign.: KG (23mm) T:AU kopott ezüstözés Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Franz Joseph / Christmas on the Battlefield 1915" silver-plated bronze medallion with ear. Sign.: KG (23mm) C:AU worn silver plating
1916. "Ferencz József Magyarország Apostoli Királya - Bizalmam az ősi erényben - Világháború 1914-16" egyoldalas, hadifém jelvény (39x29mm) T:AU,XF / Hungary 1916. "Ferencz József Magyarország Apostoli Királya - Bizalmam az ősi erényben - Világháború 1914-16" one-sided war metal badge (39x29mm) C:AU,XF
1917. Nyitható magyar katonai dögcédula, belül belekarcolt szöveggel "HJR 17, 1903-2058" és a hozzá tartozó személyi papírral, melyen feltüntették az illető (Deutsch József) izraelita vallását (~33x58mm) T:XF / Hungary 1917. Dog tag with document in which indicating the person's (József Deutsch) Israelite religion, with inscription inside (HJR 17, 1903-2058) (~33x58mm) C:XF
1919. "Székely Hadosztály" sapkajelvénye (46x37mm) sorszámozott "2557" hátlappal T:XF kisebb zománchibák / Hungary 1919. "Székely Division" enamelled cap badge with "2557" serial number number on back (46x37mm) C:XF minor enamel errors
~1920. "A volt Cs. és Kir. Vasútezredbeliek Bajtársi Szövetsége 1914-1918" aranyozott, zománcozott bronz jelvény vasutas és címeres rátéttel "JEROUSCHEK BPEST. SEMMELWEIS U. 7" gyártói jelzéssel (41x56mm) T:AU,XF karc, patina / Hungary ~1920. "A volt Cs. és Kir. Vasútezredbeliek Bajtársi Szövetsége 1914-1918 (The Comrades Association of the former K.u.K. Railway Regiments 1914-1918)" gilt, enamele...
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Aktuális híreink
Őszi (43.) nagyaukció:
Megtekintés: október 28. és november 7. között;
Irodánk november 11-én hétfőn zárva tart!
Megnyert tételek átvétele: november 12-től;
Fizetési határidő: november 19;
Elszámolás: november 21-től;
Bővebb információ:
https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/
Minden másra a megszokott módon lehet licitálni szombaton 18 óráig.