16663.
43. Lezárult nagyaukció
Plakát
50 000 Ft
129,53 EUR, 142,86 USD
1940 Tóparti látomás c. magyar film bolgár plakátja, rendezte: Kalmár László, szereplők: Jávor Pál, Tolnay Klári), jelzett a nyomaton, feltekerve, hajtásnyommal, a felületén sérülésnyomokkal és kis lyukakkal, 70x49,5 cm