16664.
43. Lezárult nagyaukció
Plakát
50 000 Ft
129,53 EUR, 142,86 USD
1942 Esélyi ruha kötelező c. magyar film bolgár plakátja, rendezte: László Cserépy László, Horváth Árpád, szereplők: Jávor Pál, Réthy Eszter, Pethes Sándor, jelzett a nyomaton, feltekerve, az egyik felső sarkán kis lyukkal, a másikon folttal és sérüléssel, hajtásnyommal, a szélén kis szakadásokkal, gyűrődésekkel, 70x50 cm.