16667.
43. Lezárult nagyaukció
Plakát
60 000 Ft
15
cca 1930 Matskássy Gyula (1891-?): Szén, koksz, fa, Vágó Rezső Rt. Bp., Vilmos császár út 45. Plakát, litográfia, papír. Sarkadi Nyomda, Bp. Feltekerve, javított, kisebb lapszéli szakadásokkal és sérülésekkel. 94,5x62 cm