Plakát

Tételek száma: 40

1942 Tavaszi szonáta c. magyar film bolgár plakátja, rendezte: Hegedűs Tibor, szereplők: Szörényi Éva, Uray Tivadar, Benkő Gyula, jelzett a nyomaton, feltekerve, hajtásnyommal, a széleken kis gyűrődésekkel kis szakadásokkal, 70x49,5 cm
16662.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86

1940 Tóparti látomás c. magyar film bolgár plakátja, rendezte: Kalmár László, szereplők: Jávor Pál, Tolnay Klári), jelzett a nyomaton, feltekerve, hajtásnyommal, a felületén sérülésnyomokkal és kis lyukakkal, 70x49,5 cm
16663.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86

1942 Esélyi ruha kötelező c. magyar film bolgár plakátja, rendezte: László Cserépy László, Horváth Árpád, szereplők: Jávor Pál, Réthy Eszter, Pethes Sándor, jelzett a nyomaton, feltekerve, az egyik felső sarkán kis lyukkal, a másikon folttal és sérüléssel, hajtásnyommal, a szélén kis szakadásokkal, gyűrődésekkel, 70x50 cm.
16664.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86

Új élet felé, 1937. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Zarah Leander és mások szereplésével. Rendezte: Detlef Sierck. Litográfia, papír. E Kiss jelzéssel a litográfián. Kuti és Csertyánszky Nyomda, Bp. Hajtásnyomokkal, sarkaiban rajzszög ütötte lyukkal, lap tetején kissé foltos (feltehetően ragasztásból fakadó). 94,5×30 cm. / Vintage Hungarian poster of the German Ufa movie "Zu neuen Ufern" starring Zarah Leander, directed by Detlef Sierck (who later worked in Hollywood as Douglas Sirk), lithograph on paper, with minor damages.
16665.

Új élet felé, 1937. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Zarah Leander és mások szereplésével. Rendezte: Detlef Sierck. Litográfia, papír. E Kiss jelzéssel a litográfián. Kuti és Csertyánszky Nyomda, Bp. Hajtásnyomokkal, sarkaiban rajzszög ütötte lyukkal, lap tetején kissé foltos (feltehetően ragasztásból fakadó). 94,5×30 cm. / Vintage Hungarian poster of the German Ufa movie "Zu neuen Ufern" star...

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
171,43

16666.

Éjféli sláger (Cocoanut Grove). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938 körül. Fred MacMurray, Harriet Hilliard és mások szereplésével. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Rovenszky Unitas nyomda., Bp. Paramount Pictures. Lapszéli sérülésekkel, lap teteje kissé foltos, hajtásnyomokkal. 95×31,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie ...

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
171,43

cca 1930 Matskássy Gyula (1891-?): Szén, koksz, fa, Vágó Rezső Rt. Bp., Vilmos császár út 45. Plakát, litográfia, papír. Sarkadi Nyomda, Bp. Feltekerve, javított, kisebb lapszéli szakadásokkal és sérülésekkel. 94,5x62 cm
16667.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
171,43
15

1948 Turneu i notit per ballkanin dhe evropen qendrore, sportverseny plakát, litográfia, papír. Feltekerve, hajtásnyommal. 100x70 cm
16668.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
171,43

cca 1930 Karácsonyra takarékgáz, Konecsni György (1908-1970) art deco plakátja, jó állapotban, 24,5×16,5 cm
16669.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
36,27
40,00

cca 1938 Magyarok! Szent István, Erdély, Nemzeti könyvtár. Nagy méretű reklám plakát, Erdély térképével és a nemzetiségek arányaival. Hajtva, jó állapotban 70x100 cm
16670.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,63
114,29

cca 1930-1940 "Magyarok! Olvassátok: Mert utaz jelöl, hitet, erőt merítesz belőle, magyar fajod hűséges minden sora! Minden jó magyar olvassa a Nemzeti Könyvtárt." Nagyméretű reklám plakát, Bp.,Pallas-ny., hajtott, a széleken gyűrődésekkel,100x70 cm
16671.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
98,45
108,57

cca 1940- Tökmagot ne dobja el! Beváltás a Futura bevásárlóhelyein, plakát, D. Szabó grafikája, Klösz nyomda, litográfia, hajtott, szép állapotban 84x60 cm
16672.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,63
114,29

1925 A Falu országos földműves szövetség mezőgazdasági sorsjátéka reklám plakát. Sátori Lipót (1899-1943) jelzett grafikája. Litográfia. Hajtva, hajtásnál egy két apróbb sérüléssel. 62x93 cm
16673.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
98,45
108,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft