10202.
43. Lezárult nagyaukció
Kerámia
20 000 Ft
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Anya gyermekével. Mázas kerámia, jelzett, kis mázkopással, m: 21 cm /// Ilona Roóz Kiss (1920-2010): Mother with Child. Glazed ceramic, signed, with a small glaze loss, height: 21 cm