10222.
43. Lezárult nagyaukció
Porcelán
120 000 Ft
310,88 EUR, 342,86 USD
Budapesti Porcelángyár, cca 1960/70: Mária a kisdeddel stúdiómunka falidísz. Antonio Rossellino munkája alapján a Budapesti Porcelángyárban készített saját dísztárgy. Mázas fajansz, jelzett, kopásokkal, 65x48 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK /// Budapest Porcelain Factory, circa 1960/70: Mary with Infant, studio wall decoration. A decorative piece made in the Budapest Porcelain Factory based on the work of Antonio Rossellino. Glazed faience, signed, with wear, dimensions: 65x48 cm. /// ONLY PERSONAL COLLECTION, WE DO NOT SHIP! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!