10241.
43. Lezárult nagyaukció
Porcelán
32 000 Ft
82,90 EUR, 91,43 USD
Nagy Márta (1954-): Díszváza. Türkizes színű porcelán, alján jelzett, minimális kopással, 15x12 cm /// Márta Nagy (1954-): Decorative vase. Turquoise-colored porcelain, marked on the bottom, with minimal wear, dimensions: 15x12 cm