Tétel

Katalógusszám:

10216.
43. Lezárult nagyaukció
Porcelán

Kikiáltási ár:

240 000 Ft
621,76 EUR, 685,71 USD

Leírás:

cca 1870-1880, A Herendi Viktória mintát utánzó, Hausmaler Karl Anton által festett 6 darabos mélyített tányér szett. A tányérok császári tiszti hagyatékból származnak, peremükön Rehák Magda tulajdonos monogramja látható. Mesterjelzése lekopott, masszába nyomott formaszámokkal jelzett, kopott, d: 22,5 cm /// Circa 1870-1880, Hausmaler Karl Anton: Herend Victoria-patterned 6-piece deep plate set. The plates come from the estate of an imperial officer, and the rim features the monogram of the owner, Magda Rehák. The master mark has worn off, and they are marked with impressed shape numbers, worn, diameter: 22.5 cm.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras