10246.
43. Lezárult nagyaukció
Porcelán
30 000 Ft
77,72 EUR, 85,71 USD
cca 1917-1930, Stoke-on-Trent, S. Fielding & Co. Ltd. "Etna" szecessziós 8 részes pipere készlet. Szecessziós mintákkal díszített porcelán, tálca 49x17 cm, krémes edény, 3 darab fedeles tároló, púderszóró, gyertyatartó, tálka. Zömmel jelzett, mázrepedéssel, 1-1 kis sérüléssel. Ritka szecessziós angol porcelán készlet! /// Circa 1917-1930, Stoke-on-Trent, S. Fielding & Co. Ltd. 'Etna' Art Nouveau 8-piece pipere set. Decorated porcelain with Art Nouveau patterns, tray 49x17 cm, cream pot, 3 lidded containers, powder puff, candlestick, bowl. Mostly marked, with glaze cracks and one small damage on each. A rare Art Nouveau English porcelain set!"