Porcelán

Tételek száma: 47

cca 1880-1900, Josef Steidl Znaim antik, historizáló fajansz fali dísztál, áttört virágmintákkal díszített, jelzett Rerrich Ferenc porcelánkereskedő pecsétjével, kis kopással, d: 39 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! /// Circa 1880-1900, Josef Steidl Znaim antique, historicizing faience wall plate, decorated with pierced floral patterns, marked with the stamp of porcelain dealer Ferenc Rerrich, with minor wear, diameter: 39 cm. /// PERSONAL COLLECTION ONLY, WE DO NOT SHIP / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!"
10238.

cca 1880-1900, Josef Steidl Znaim antik, historizáló fajansz fali dísztál, áttört virágmintákkal díszített, jelzett Rerrich Ferenc porcelánkereskedő pecsétjével, kis kopással, d: 39 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! /// Circa 1880-1900, Josef Steidl Znaim antique, historicizing faience wall plate, decorated with pierced floral patterns, mar...

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
98,45
108,57

Cmielow Manufaktúra, Henryk Jedrasiak (1916-2002) designer: Gnú. 1958, sorszámmal jelzett, kis kopással, 19,5x13 cm /// Cmielow Manufactory, designer Henryk Jedrasiak (1916-2002): Gnu. 1958, marked with a serial number, with minor wear, dimensions: 19.5x13 cm.
10239.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
93,26
102,86
39

Herendi Óherendi gyümölcs mintás porcelán tál Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 20 cm /// Herendi Óherendi fruit-patterned porcelain bowl. Hand-painted, signed, with minimal wear, diameter: 20 cm.
10240.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71

10241.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
82,90
91,43

Herendi Rothschild mintás nagyváza. Jelzett, hibátlan, szájánál d: 20 cm, m: 26,5 cm /// Herendi Rothschild-patterned large vase. Signed, flawless, diameter at the mouth: 20 cm, height: 26.5 cm.
10242.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71
18

Kőbányai Porcelángyár zergék. Terv.: Veress Miklós. Fehérmázas, jelzett, hibátlan, m: 18 cm /// Kőbányai Porcelángyár chamois. Designed by: Miklós Veress. White glazed, marked, flawless, height: 18 cm.
10243.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71

Zsolnay kisplasztika - Ékszertartó, női akt figurával. Többszínű eozinmázakkal fedett finomfajansz, jelzett, minimális kopással, 14x12 cm /// Zsolnay small sculpture - Jewelry holder with a female nude figure. Covered with multicolored eosin glazes, marked, with minimal wear, dimensions: 14x12 cm.
10244.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71

Zsolnay kisplasztika - Tudós bagoly. Többszínű fényes eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz. Jelzett, talpán minimális kopottsággal, m: 30,5 cm /// Zsolnay small sculpture - Scholar owl. Covered with multicolored glossy eosin glazes, cast fine porcelain. Marked, with minimal wear on the base, height: 30.5 cm.
10245.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
82,90
91,43
20

10246.

cca 1917-1930, Stoke-on-Trent, S. Fielding & Co. Ltd. "Etna" szecessziós 8 részes pipere készlet. Szecessziós mintákkal díszített porcelán, tálca 49x17 cm, krémes edény, 3 darab fedeles tároló, púderszóró, gyertyatartó, tálka. Zömmel jelzett, mázrepedéssel, 1-1 kis sérüléssel. Ritka szecessziós angol porcelán készlet! /// Circa 1917-1930, Stoke-on-Trent, S. Fielding & Co. Ltd. 'Etna' Art Nouveau 8...

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71

Hollóházi Porcelánmanufaktúra, Szász-Stúdió, Szász Endre (1926-2003): Arc. Jelzett, piros csíkozással, d: 31 cm. Készült 200 példányban, háttérszín szerinti sorszáma 5/20. /// Hollóházi Porcelain Manufactory, Szász Studio, Endre Szász (1926-2003): Face. Marked, with red striping, diameter: 31 cm. Made in an edition of 200, with serial number 5/20
10247.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71

Hollóházi Porcelánmanufaktúra, Szász-Stúdió, Szász Endre (1926-2003): Arc. Jelzett, piros csíkozással, d: 31 cm. Készült 200 példányban, háttérszín szerinti sorszáma 3/20. /// Hollóházi Porcelain Manufactory, Szász Studio, Endre Szász (1926-2003): Face. Marked, with red striping, diameter: 31 cm. Made in an edition of 200, with serial number 3/20.
10248.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71

Herendi Koala kicsinyével. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, eredeti dobozában, m: 13 cm. Ritka! /// Herendi Koala with its young. Marked, hand-painted, flawless, in its original box, height: 13 cm. Rare!
10249.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
72,54
80,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft