Herendi teknős. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, eredeti dobozában, h: 10 cm. Ritka! /// Herendi turtle. Marked, hand-painted, flawless, in its original box, height: 10 cm. Rare!
Hollóházi Porcelánmanufaktúra, Szász-Stúdió, Szász Endre (1926-2003): Férfi arc. Jelzett, piros csíkozással, d: 30,5 cm. Készült 200 példányban, háttérszín szerinti sorszáma 1/20. /// Hollóházi Porcelain Factory, Szász Studio, Endre Szász (1926-2003): Male face. Marked, with red striping, diameter: 30.5 cm. Made in 200 copies.
Hollóházi Porcelánmanufaktúra, Szász-Stúdió, Szász Endre (1926-2003): Férfi arc. Jelzett, arany háttérrel, d: 30,5 cm. Készült 200 példányban, háttérszín szerinti sorszáma 9/20. /// "Hollóházi Porcelain Factory, Szász Studio, Endre Szász (1926-2003): Male face. Marked, with a gold background, diameter: 30.5 cm. Made in 200 copies.
Zsolnay Csellós. Terv.: Török János. Jelzett, egészen minimális kopással, m: 22,5 cm /// Zsolnay Cellist. Designed by: János Török. Marked, with very minimal wear, height: 22.5 cm.
Zsolnay - Nagyvárad, Szent László király városa. Váza ca 1940, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 12 cm /// Zsolnay - Nagyvárad, the city of King St. Ladislaus. Vase circa 1940, hand-painted, marked, flawless, height: 12 cm.
cca 1960, Herendi Porcelánmanufaktúra: Szent Imre herceg. Jelzett, hibátlan, m: 10 cm /// Circa 1960, Herend Porcelain Manufactory: Prince Imre. Marked, flawless, height: 10 cm.
Aquincum Porcelángyár: Galambos lány. Jelzett, hibátlan, Terv: Ősz Szabó Antónia. 1970 körül, m: 24,5 cm /// Aquincum Porcelain Factory: Girl with a Dove. Marked, flawless. Design: Antónia Ősz Szabó. Around 1970, height: 24.5 cm.
Zsolnay kisplasztika - Elvis Presley. Többszínű, zöld és domináns mézsárga eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz. Jelzett, kis karcokkal, m: 38,5 cm